IntegraDesign
Mariusz Barczyk
e-mail: biuro@idnet.com.pl
tel.: 697 850 102


     Hosting w IDHosting

         Dla użytkowników sieci IDnet powstała specjalna, bardzo atrakcyjna oferta hostingowa. Jesli zastanawiacie się Państwo gdzie umieścić swoją stronę www, gdzie założyć konto e-mail na które nie będą przychodziły setki nieporządanych wiadomości zwróć się do nas.

IDHosting to wygodny, bezpieczny, wydajny i zarazem atrakcyjny hosting. W jaki sposób osiągnęliśmy takie połączenie?

Kluczem do naszego sukcesu jest własne centrum danych. Wszystkie usługi jakie sprzedajemy uruchamiane są na serwerach, które są naszą własnością i które fizycznie znajdują się w naszym centrum danych. Nie ma żadnych pośredników przez co cena jest maksymalnie atrakcyjna.

Wszystkie nasze maszyny to profesjonalne serwery renomowanych firm takich jak IBM, HP i Dell. Ich nieprzerwaną pracę zapewnia niezawodna infrastruktura i stały nadzór administratorów.

Państwa dane są doskonale zabezpieczone przed fizyczną ingerencją osób postronnych. Budynek w którym znajduje się nasze centrum danych jest chroniony oraz monitorowany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

Oprócz sprzętu najwyższej jakości wykorzystujemy najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane oprogramowanie takich firm jak Parallels GmbH i SolusLabs Ltd oraz własne rozwiązania autorskie. Dzięki niemu mogą Państwo wygodnie zarządzać swoimi zasobami.Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na poniższej stronie.

Hosting jest firmowany przez idhosting.pl.

 
Sieć IDnet